Walentynki

Miłość niejedno ma imię... I niejedno oblicze? Czasem ma oblicze dorodnego amorka z 1d, który przypomina zapędzonemu człowiekowi, ze Miłość NAPRAWDĘ JEST. A czasem ma łezkę w oku, kiedy jak dziś, wcinając słodkie ciastko, wspiera Hospicjum Domowe "Promyczek"- bo przecież miłość jest dzieleniem się z innymi. A czasem ma oblicze zawstydzonego chłopaka z technikum, który dostał pierwszą życiu Walentynkę, albo dziewczyny, która z motylkami w brzuchu czeka aż ktoś wyśle miłą kartkę szkolną pocztą walentynkową... Jedno jest pewne-to miłość każe nam śpiewać i tańczyć - co można było zobaczyć (może nawet się przyłączyć?...) dziś na szkolnym korytarzu. Nie czekaj z tym, żeby powiedzieć komuś, że jest dla Ciebie ważny, obdaruj kogoś kogo lubisz - kartką, ciastkiem, uśmiechem, miłym słowem... Nie tylko dziś?

walentynki    walentynki

Fotografie: Emilia Mazurek