WALENTYNKI

" Życie jest krótkie, ale miło¶ć wieczna" - pod takim hasłem 14 lutego ¶więtowali¶my DZIEŃ ZAKOCHANYCH. Program przygotwała klasa IB2 oraz Samorząd Szkolny - pod okiem p. Jarosława Wowaka. Tradycyjnie , na sali gimnastycznej zebrali się uczniowie - zakochani i ci, którzy dopiero planuj± się zakochać. Program, w formie scenek po¶więconych miło¶ci, przepłatanych ¶piewem - na żywo.Tu błysnęła Kasia Szczypek, swoim pięknym głosem, nie wspominaj±c już o roli Julii. Również chórek mieszany, który jej towarzyszył, był oklaskiwany do¶ć mocno, ale nic nie mogło równać się mocnemu i tak miło¶nie ¶piewanym utworom naszej koleżanki pocz±wszy od Małego księcia poprzez ¦pij...., Dumkę na dwa serca, a na Chcę zatrzymać ten czas kończąc. Cało¶ci dopełniała dekoracja - serduszka , oczywi¶cie czerwone oraz jedno taaaakie wielkie z napisem , który stał się mottem dla każdego. Więcej zobaczycie w galerii zdjęć, a już wkrótce także urywki filmu.