8 marca - Święto Kobiet

Choć goździk i rajstopy na listę - to już przeżytek, jednak w naszej szkole ciągle pamięta się o tradycyjnym Dniu Kobiet.
8 marca, na salę gimnastyczną uczniowie klasy IB2 i Samorządu Szkolnego zaprosili wszystkie Panie do obejrzenia montażu słowno-muzycznego poświęconego najpiękniejszej części ludzkiego rodu - kobiecie - jeśli ktoś ma wątpliwości.
Po życzeniach p. dyr. H. Matoska, rozpoczął się show. Panie i oczywiście panowie tez, obejrzeli, jak się wszystko rozpoczęło , czyli od Adama i Ewy, bo oni byli głównym motywem tegoż przedstawienia.
Uczestnicy - jedni przypomnieli sobie, inni zobaczyli, co ich może czekać - bacznie obserwując, dzieje bohaterów mogli dojść do wniosku, że jednak życie bez kobiet nie ma sensu. Dużą atrakcją stało się odegranie roli żeńskiej przez naszego kolegę Pawła, który był tak naturalny czym wzbudził sympatię publiczności i Pań z Nukleonika. Oczywiście nasze dziewczęta spisały się na medal, bo chociaż to ich święto, czynnie włączyły się w spektakl.
Owacjom, śmiechom i gratulacjom nie było końca.
Na pamiątkę każda z Pań otrzymała - zamiast goździka i rajstop - JABŁKO, gdyż jakby nie patrzeć to wszystko zaczęło się od niego ....
zdjęcia - poniżej. Życzymy dużo śmiechu.

Fotografie: szkolne