Ostatni dzwonek
Liceum Profilowane

15 kwietnia - pierwsi abiturienci zreformowanego nowego liceum, po gimnazjum - opuścili mury Nuklonika. Uroczystość rozpoczęła sie o godz. 1100, z lekkim opóźnieniem, gdyz klasę IIIC trzeba było specjalnie prosić na salę gimnastyczną - w ogóle nie chcieli opuszczać szkoły. Czyżby tak ją pokochali?

Po części oficjalnej i rozdaniu nagród klasom liceum profilowanego oraz ogólnokształcącego nastąpiły słowa podziękowań ze strony Dyrekcji i Rodziców. W imieniu klas maturalnych podziękował uczeń kl. IIIc R. Stawikowski, słowa uzupełniła symboliczna róża. W imieniu klas drugich pożegnała uczennica kl. IIe B. Szuchnik. Tradycyjnie też młodsi wręczyli abiturientom pamiątkowe długopisy maturalne oraz znaczki.

Gwoździem programu były scenki z życia szkoły i klasy, które przygotowała klasa IIIb pod kierunkiem p. G. Górskiego. Zabawa była świetna, a owacjom nie było końca. Następnie abiturienci udali się do klas, gdzie odebrali świadectwa ukończenia LO i LP oraz wręczyli skromne upominki swoim profesorom.

Teraz tylko przeżyć do 18 kwietnia, bo wtedy rozpoczyna się Nowa Matura i prawdziwy sprawdzian wiedzy i umiejętności, a potem szukanie swojego miejsca na ziemi odpowiednio dobrej - tak jak Nukleonik uczelni.

Życzymy sukcesów na maturze oraz pomyślnych wiatrów.